• "Najrýchlejší automechanik"

• Naši žiaci Pavel Bárta, Adrián Masár a Tobias Mlátko sa zúčastnili súťaže s názvom ,, Najrýchlejší automechanik,,  v priestoroch školskej autodielne v SOŠ J.A. Baťu v Partizánskom. Súťaž organizovalo Krajské centrum voľného času z Trenčína.

Súťaž pozostávala z troch disciplín. Najviac sa našim chlapcom darilo v aktivite zameranej na zručnosť, kde vymieňali koleso na aute. Hodnotil sa správny postup, presnosť a rýchlosť. V druhej disciplíne mali prejsť prekážkovú dráhu s autom na diaľkové ovládanie a posledná časť bola zameraná na vedomostný kvíz.

Súťažilo deväť tímov. Naši chlapci obsadili krásne piate miesto za čo im patrí veľká vďaka a srdečná gratulácia.

• 2% Z DANÍ

• Vážení rodičia a priatelia školy,

ďakujeme všetkým, ktorí prispeli svojimi 2% do Rodičovského združenia v minulom roku.

Veľmi ste našej škole pomohli. Preto Vás prosíme opäť o darovanie vašich 2%. Všetky potrebné tlačivá sú tu.

ĎAKUJEME!

• Muzikál POVALA

• Dňa 2. 2. 2024 sme boli  na POVALE – na kultovom maďarskom muzikáli v  Divadle Andreja Bagara v Nitre. Bol to vtipný príbeh o štyroch zabudnutých  duchoch, ktorí si hľadajú tú správnu povalu, aby ich prievozník odviedol na „lepší“ svet. Bolo to aj o láske a tiež celkom „krimi“ – kvôli vlámačke a pátraní po gangstrovi, bolo to o porozumení a aj vzájomnej pomoci. Kolotoč neuveriteľných udalosti priniesol dobrodružstvo, napätie, veľa zábavy, boli aj výborné efekty a čo je najdôležitejšie – šťastný koniec.